CENÍK SLUŽEB

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ PROSTORU
Při této fázi dochází k vypracování dispozičního prostoru, tj. uspořádání nábytku, určení zón a jejich funkcí, to vše při zachování základních ergonomických pravidel. Zároveň je přihlédnuto ke zvykům klienta a k původnímu zařízení, které je nutno zachovat.
Výstupem je 3D řešení s 2-3 podvariantami pro zvážení všech možností.
Počet schůzek: 2-3
Cena: 3.000 - 5.000,- Kč
STYL, BAREVNOST A VÝBĚR MATERIÁLŮ
Po schválení dispozičního řešení oběma stranami se přistupuje k rozpracování konkrétního stylu a barevnosti daného interiéru, to vše s respektováním klientova vkusu a osobních preferencí.
Výstupem je barevná vzorkovnice ve 2 variantách s ukázkami zařizovacích předmětů, doplněných vzorky tapet, látek či jiných materiálů tak, aby si klient mohl utvořit co nejkonkrétnější představu.
Počet schůzek: 2 - 3
Cena: 4.000,- Kč
NÁKUPNÍ SEZNAM
Schválením barevné vzorkovnice se přistupuje k sestavení přesného nákupního seznamu s obrázky a popisem. Zde jsou uvedeny jak názvy obchodů s adresou, tak i cena a potřebné množství (např. u dekoračních látek nebo tapet spočímám přesnou spotřebu). Seznam obsahuje i položky za veškeré řemeslnické práce, jako je výmalba, tapetování či truhlářská výroba nábytku na míru. Na základě tohoto seznamu tak klient získá úplnou představu o finančních nákladech svého projektu.
Počet schůzek: 2 - 3
Cena: 4.000 - 5.000,- Kč

V případě nábytku na míru vám připravím okótovaný nákres s popisky pro truhláře a jeho výrobu s ním budu v jejím průběhu komunikovat, tzn. zúčastním se zaměření, tak i finální montáže. Tato služba bude zpoplatněna dle dohody.
REALIZACE
Pokud si budete přát mou pomoc při zajišťování samotné realizace (tzv. realizační dozor) a objednávání či nákupu zařizovacích předmětů, je možné se dohodnout na další spolupráci.
Cena: hodinová sazbou nebo dle dohody

Reference

 • Alice a Pavel, majitelé bytu

  Screen Shot 2015-11-11 at 23.56.19Lindu jsme oslovili s přáním o návrh zastínění a zůtulnění terasy o velikosti 60m2. Náš požadavek byl jasný, terasu orientovanou na východ a jih chceme využívat od jara do podzimu. Rádi na terase snídáme, obědváme i večeříme a to i s přáteli, a tak chceme řešit pohodlné sezení jak ráno tak i večer, a proto potřebujeme stínění a pohodlné sezení nejen pro naši rodinu. S Lindou se nám pracuje velmi dobře a přesně se nám trefila do noty. Teď už nás bude čekat jen ta realizace :-)

 • Lukáš Kružberský

  Zaměstnanci a kancelář jsou jednou z mála fyzických stop digitálních agentur. Proto jsme návrhu nových prostor kladli důraz na to, aby vyjadřovaly DNA naší značky. Chytré využití červené, nápaditost, odkazy na mediální svět a využití ducha industriální budovy byly hlavními prioritami. A samozřejmě maximální funkčnost prostoru. Linda má velmi silně vyvinutý cit pro potřeby klienta a využití daného prosoru. Díky tomu jsme prakticky vždy akceptovali návrhy, které připravila. Na první dobrou. Zároveň má snahu v každém kousku kanceláře nebo nábytku přinést moment překvapení. U Lindy je to o nápadu. Takže spousta řešení byla o kreativitě a chytrém zpracování než o drahých investicích do designových ikon. Ve finále byl projekt nových kanceláří spíš hrou. O to, jakou další vychytávku vymyslíme. Výsledek? Linda dodržela časový plán i rozpočet. A hodně rychle jsme si zvykli na to, že klienti i potenciální zaměstnanci často spontánně chválí naše prostory. Prostor, ve kterém trávíme 8 hodin a více denně, zásadně přispívá k budování atmosféry firmy. Tato investice měla velmi rychlou návratnost.

 • Ing. David Votápek, majitel bytu

  Paní Povolnou jsme oslovili  na doporučení, aby nám pomohla kompletně navrhnout a zařídit byt, který jsme koupili za účelem krátkodobých pronájmů turistům. Byli jsme v časové tísni, a tak jsme hledali někoho, na koho se můžeme spolehnout. Byla to opravdová radost s ní spolupracovat. Nejvíce si na spolupráci s paní Povolnou ceníme, že:

  Pečlivě naslouchá a snaží se pochopit potřeby a představy klienta. Mile nás překvapilo, do jakého detailu se dokázala doptat a zjistit naše představy. Již první návrhy, které nám zaslala, reflektovaly naše potřeby a tím jsme ušetřili spoustu času. Její návrhy jsou originální a nápadité a pomohly se nám odlišit od konkurence. Klade důraz nejen na design, ale také na funkčnost interiéru, což bylo pro nás klíčové. Myslí „za roh“ - je velmi pečlivá, přemýšlí i nad nejmenšími detaily a přichází sama s návrhy, jak by se co dalo vyřešit. Respektovala námi stanovený rozpočet. Vše co slíbila, bylo dodáno včas. Navíc má paní Povolná velmi profesionální a příjemné jednání, je prostě s ní radost pracovat!
  Výsledkem je velmi nápaditý, zajímavý a praktický interiér. Byt jsme i díky paní Povolné velmi rychle pronajali a zpětná vazba od nájemníků je výborná. S paní Povolnou již spolupracujeme na dalším projektu a víme, že to není projekt poslední. Lindo děkujeme za spolupráci.